هاست ویندوز و لینوکس

هاست داخل ايران Web Hosting ميزبانی وب

هاست داخل ايران Web Hosting ميزبانی وب، هاست اشتراکی سيستم عامل Windows Server 2012 R2 و لينوکس CentOS بر روی هاست های ويندوز امکان پشتيبانی از برنامه های نوشته شده در محيط دات نت و همچنين زبان های متن باز همچون PHP را دارا است، با توجه به نصب نسخه های مخصوص سيستم عامل ويندوز از اين زبان ها و همچنين بانک اطلاعاتی My SQL برنامه نويسانی پشتیبانی کند، ميتوانند از سرورهای تحت ويندوز نيز با قدرت بيشتری استفاده نمايند. برنامه های مديريت محتوی متن باز همچون جوملا (Joomla) دروپال (drupal) دات.نت نيوک (dotnetnuke) و .... به سادگی بر روی سرورهای قابل نصب و راه اندازی هستند. بر روی سرور های لينوکس نيز امکان استفاده از امکانات اين سيستم عامل قدرتمند را برای وب سايت خود خواهيد داشت. کنترل مورد استفاده بر روی سرور های لينوکس دايرکت ادمين (DirectAdmin) ميباشد.

سرويس فضای بکاپ حجمی Backup Hosting

نگهداری نسخه پشتيبان از اطلاعات در مکانی غير از سرور محل استفاده آنها يکی از مراحل ايجاد افزونگی نگهداری داده ها و توصیه شده در استاندارد های تهيه نسخه پشتيبان است.آتنا هاست با ارايه سرويس فضای بکاپ حجمی Backup Hosting، اين امکان را برای شما ايجاد مينمايد تا بتوانيد با تهيه فضايي امن در داخل اينترانت کشور، يک نسخه از داده های خود را در ظرفيتهای مختلف ذخيره نماييد تا ضريب اطمينان و پايداری سرويسهای خود را ارتقا بخشيد.

سرويس‌های ميزبانی فروش، نماينده فروش هاست حجمی لینوکسی Linux Reseller Hosting

شما ميتوانيد با تهيه سرويس‌های ميزبانی فروش، نماينده فروش هاست حجمی لینوکسی Linux Reseller Hosting با امکان فروش مجدد، نسبت به ارايه سرويس های ميزبانی وب با نام تجاری خودتان اقدام نماييد و سرويس خريداری شده را مطابق نيازهای خود تعريف پلن خود تقسيم بندی نموده و به کاربران عرضه نماييد.